برگزاری اولین جلسه شورای مشاوران علمی


 
برگزاری اولین جلسه شورای مشاوران علمی
ششمین همایش ایمپلنت
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
 
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، در اولین جلسه شورای مشاوران علمی از همکاران متخصص در رشته‌های پروتز، پریو، جراحی و رادیو دعوت کرد تا به بررسی موضوع پیشنهادی برای تم اصلی ششمین همایش ایمپلنت انجمن به بحث و تبادل نظر بپردازند.
در این جمع ابتدا دکتر باقر شهنی زاده، رئیس انجمن در مورد عامل اصلی موفقیت ایمپلنت در سازگاری و سلامت بافت نرم و سخت شامل لثه و پریودنتال و استخوان صحبت کردند و سپس به تمام مراحل بازسازی بافت نرم و سخت به اشکال گوناگون پرداخت. وی در ادامه در مورد روش های GBR،GTR، سینوس لیفتینگ، اسئواینتگریشن، bone augmentation ، به عنوان روش های بازسازی دریافت سخت و انواع گرافت های لثه و مهندسی بافت نرم به عنوان روش های بازسازی بافت نرم اشاره کرد.
در پی آن نیز اساتید حاضره در رشته جراحی دکتر سید حسن مهاجرانی، دکتر مهران شکری، دکتر وحید مسگرزاده، دکتر حمیدمحمود هاشمی، دکتر سید مهدی جعفری، و دکتر میترا میرحمدی در  رشته پروتز دکتر سید جلیل صدر، دکتر فرزانه فرید دکتر پارسا آتش رزم در رشته پریو  دکتر امیرحسین شایگان، دکتر محمدرضا کریمی، دکتر نسرین اصفهانی زاده و دکتر نرگس بارفروش در رشته رادیولوژی دکتر حوریه باشی زاده، دکتر تکتم جلایر، دکتر یاسمین خیراندیش و دکتر شهریار شهاب دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.
برای رسیدن به اهداف همایش لازم است از همکاران متخصص در رشته‌های مختلف تخصصی دعوت به همکاری گردد تا روند کیفی تخصصی همایش با محتوی فنی شامل گردد.
در این جلسه در رشته جراحی دکتر وفا مشیرآبادی در رشته رادیولوژی  دکتر حوریه باشی زاده در رشته پریو امیرحسین شایگان در رشته پروتز دکتر فاطمه فرید به‌عنوان دبیران مشاور علمی معرفی شدند.
و در پی پیشکسوت جراحی که از مدیریت متعالی برخوردار هستند دکتر حسن مهاجرانی جراح دهان، فک و صورت به‌عنوان دبیر علمی و مسئول شورای دبیران علمی مشاور هستند معرفی شدند. تا با تعامل و همکاری فعالانه و مجدانه با یکدیگر و دعوت از کلیه سخنرانان علمی از سراسر کشور ، جدول برنامه علمی این همایش را آماده نمایند.
 این همایش در 15_13 مردادماه 1395 در دانشکده پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد شد.


 


 

   1395/3/25 13:41


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )